drewno krajowe i egzotyczneW ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najwyższej jakości wyroby z drewna krajowego i egzotycznego. Służymy pomocą w doradztwie doboru drewna, oaz jego przeznaczenia. W ofercie posiadamy deski, podłogi warstwowe na ogrzewanie podłogowe, mozaiki, parkiety, tarasy, elewacje, schody, blaty, czy parapety z drewna. Szeroki wybór artykułów pozwoli dopasować odpowiedni produkt do preferencji Klienta oraz potrzeb każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości i stylu urządzenia. Wempol jest liderem na rynku sprzedaży podłóg z naturalnego drewna, obsługując Klientów indywidualnych, oraz firmy, zapewniając w swym asortymencie produkty, chemię do ich ułożenia, środki do pielęgnacji oraz mistrzów parkieciarstwa, którzy ułożą Państwa wymarzoną podłogę. Oprócz doskonałej jakości drewna krajowego oferujemy bardzo szeroką gamę gatunków drewna egzotycznego. Dzięki współpracy z czołówką najlepszych producentów na rynku gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z zakupu i użytkowania naszych produktów.

Deski podłogowe (podłogi drewniane)

Podłogi drewniane
W asortymencie firmy WEMPOL dostępne są różnorodne deski podłogowe z naturalnego drewna, również z drewna egzotycznego. Dzięki urozmaiceniu gatunków drewna, jak również modeli desek wielowarstwowych pod kątem ich właściwości i użyteczności mają Państwo możliwość doboru idealnej podłogi do osobistych potrzeb. Trwałość wyrobów drewnianych, niepowtarzalny urok, oraz ponadczasowy design sprawia, ze mimo upływu lat i zmian w technologiach budowy drewniane deski podłogowe cieszą się niezmienną popularnością. Dzięki obszernej gamie gatunków drewna dostępnych w sprzedaży mogą Państwo dopasować zarówno szerokość deski, jej długość, oraz odcień i deseń.

Parkiety drewniane

Parkiety
Najwyższa jakość parkietów z oferty firmy WEMPOL przejawia się nie tylko w wytrzymałości klepek ale również ich wykończeniu i szerokim wachlarzu różnorodnych modeli pod kątem rozmiaru klepki, koloru i gatunku drewna z jakiego został wyprodukowany. Zasadniczą część oferty parkietów stanowią parkiety z drewna krajowego, jednak atrakcyjnym uzupełnieniem katalogu dostępnych parkietów są klepki z drewna egzotycznego. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów oferujemy także profesjonalny montaż parkietów.

Mozaiki drewniane

Mozaika

Szczególnymi produktami w ofercie naszej firmy są mozaiki drewniane. Coraz częściej stosowane są nie tylko w obiektach użyteczności publicznej, ale również domach ze względu na ich niezwykłą wytrzymałość. Wyrafinowane wzory oraz jakościowe drewno w połączeniu z obszernym wyborem produktów zapewnia komfortowe zakupy najbardziej wymagających Klientów. Warto dodać, że nasza firma zapewnia także fachowe doradztwo produktowe.

Schody drewniane

Schody

Schody drewniane z litego drewna, wolnostojące, samonośne wzory dywanowe, stylowe. Tarcice na schody posiadamy z każdego gatunku drewna egzotycznego i krajowego.

Drewniane blaty kuchenne

Blaty kuchenne

Drewno jest niezastąpionym materiałem wykończeniowym stosowanym nie tylko na podłodze. Oferujemy eleganckie i niezwykle użyteczne blaty kuchenne z naturalnego, litego drewna. Za naszym pośrednictwem nabyć można blaty z drewna krajowego jak i egzotycznego – estetycznie wykończone, gotowe do montażu. Doskonale sprawdzają się w kuchni i jadalni. Bogata oferta wzornicza gwarantuje swobodny dobór blatu do pozostałych elementów wyposażenia. Przy zakupie blatów zapewniamy docięcie blatu na wskazany przez Klienta wymiar.

Tarasy drewniane

Tarasy

Nasza firma oferuje również deski z drewna naturalnego przeznaczone na zewnątrz. To idealny materiał do wykończenia tarasu, balkonu, czy wejścia do domu. Wysoka odporność drewna tarasowego na warunki atmosferyczne pozwala cieszyć się pięknym tarasem przez długie lata. Klimatyczne tarasy drewniane mogą stanowić nie tylko przestrzeń wypoczynku, ale również kompozycję dekoracji.